«Powrót

Dzień Krajowej Administracji Skarbowej w Małopolsce

Dzień Krajowej Administracji Skarbowej w Małopolsce

Dzień Krajowej Administracji Skarbowej w Małopolsce

 
21 września 2017 r. Izba Administracji Skarbowej w Krakowie, po raz pierwszy, obchodziła Dzień Krajowej Administracji Skarbowej - święto połączonych służb celnych i skarbowych.
 
Uroczystości rozpoczęła Msza Św. w intencji pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, odprawiona w Uniwersyteckiej Kolegiacie Świętej Anny w Krakowie. 
 
Po Mszy Św., w Auli w budynku Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbyły się uroczyste obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. 
 
Uroczystość uświetnił Poczet Sztandarowy, powołany specjalnie na tę wyjątkową okoliczność. 
 
Podniosły charakter obchodów, podkreśliła obecność Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Mariana Banasia. 
 
Wśród zaproszonych gości, znaleźli się przedstawiciele jednostek administracji rządowej, samorządowej i służb mundurowych oraz 120 pracowników małopolskiej Krajowej Administracji Skarbowej.
 
Podczas uroczystości, pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, zostali odznaczeni złotymi i srebrnymi medalami za długoletnią służbę. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, wręczenia dokonał Wicewojewoda Małopolski Pan Józef Gawron, w asyście Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, Pana Mariana Banasia. 
 
 
 
 
 
Rejestr zmian