«Powrót

Zagłosuj w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego

Zagłosuj w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego

Zagłosuj w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego

Do 14 czerwca można jeszcze oddać głos w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego – głosowanie Małopolan.

Ostateczne wyniki głosowania poznamy do 22 października br. Zadania, które zdobędą największą liczbę głosów, będą realizowane przez Zarząd Województwa Małopolskiego w kolejnym roku.

Kto może zagłosować

W tym roku, w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego głosować może każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat. Każda uprawniona do głosowania osoba ma 1 głos, który może oddać tylko na jedno zadanie w ramach swojego subregionu.

Sposoby głosowania

  • przez Internet – na ww. stronie www.bo.malopolska.pl (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym). W obecnej sytuacji pandemicznej najprostsza, najszybsza i najbezpieczniejsza opcja zagłosowania).
  • na papierowym formularzu - wzór tegorocznej karty do głosowania oraz lokalizacje wszystkich urn, do których należy wrzucić swój głos, można znaleźć na ww. stronie internetowej,
  • głosowanie korespondencyjnie - w tym przypadku należy przesłać wypełnioną kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych.

Lista zadań, harmonogram 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego oraz podział Małopolski na subregiony, dostępne są na stronie www.bo.malopolska.pl (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym)

 

 


 

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 11.06.2021 Data publikacji: 11.06.2021 16:38 Data ostatniej modyfikacji: 11.06.2021 16:38
Autor: Monika Jakutin Osoba publikująca: Monika Jakutin Osoba modyfikująca: Monika Jakutin
Rejestr zmian