«Powrót

Spotkanie z przedsiębiorcami w związku z brexitem

Spotkanie z przedsiębiorcami w związku z brexitem

Spotkanie z przedsiębiorcami w związku z brexitem

W związku z przewidzianym na dzień 29 marca 2019 roku opuszczeniem Wspólnoty Europejskiej przez Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Izba Administracji Skarbowej w Krakowie planuje zorganizowanie spotkania z przedsiębiorcami dokonującymi obrotu towarowego ze Zjednoczonym Królestwem, a które aktualnie nie dokonują obrotu z krajami spoza UE. Celem spotkania jest przybliżenie nowych obowiązków związanych z obrotem towarowym z Wielką Brytanią i Irlandią Północną  wynikających z wyjścia Zjednoczonego Królestwa z UE.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie przy ul. Wiślnej 7 (sala szkoleniowa I piętro)  w dniach  12 marca 2019 r. oraz 27 marca 2019 r. o godz. 10.00.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uczestnictwo w spotkaniu proszę potwierdzić na e-mai: icc.ias.35000@mf.gov.pl  (wskazując preferowaną datę  - 12 lub 27 marca br.) .

Na powyższy adres można również przesłać pytania (tematy), na które chcieliby Państwo poruszyć na spotkaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące obrotu towarowego z Wielką Brytanią i Irlandią Północną po brexicie można również znaleźć pod adresem https://www.podatki.gov.pl/clo/brexit/ (link otwiera nowe okno w serwisie zewnętrznym).

W razie dodatkowych pytań dotyczących planowanego spotkania pomocą służy Dział Obsługi Przedsiębiorców w zakresie Cła, Pozwoleń i Czynności Audytowych w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie, tel. 12 629-05-69.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 05.03.2019 Data publikacji: 05.03.2019 16:00 Data ostatniej modyfikacji: 05.03.2019 16:04
Autor: Piotr Płonka Osoba publikująca: Monika Jakutin Osoba modyfikująca: Monika Jakutin
Rejestr zmian