«Powrót

Finansoaktywni - termin składania prac konkursowych przedłużony do 20 maja

Finansoaktywni - termin składania prac konkursowych przedłużony do 20 maja

Finansoaktywni - termin składania prac konkursowych przedłużony do 20 maja

Finansoaktywni, przedłużony termin składania prac do 20 maja
  • Z uwagi na prośby szkół, Ministerstwo Finansów przedłuża termin przesyłania zgłoszeń do konkursu „Tropem podatków w mojej okolicy", organizowanego w ramach programu edukacyjnego Finansoaktywni.
  • Nauczyciele mają czas na przesłanie filmów do 20 maja.

Wydłużenie terminu to szansa dla wszystkich szkół, które chcą wziąć udział w programie. Dzięki temu mają czas na zamówienie pakietu bezpłatnych materiałów edukacyjnych z dostawą do szkoły i przeprowadzenie na ich podstawie lekcji. Tylko wtedy szkoła zyskuje szansę wzięcia udziału w konkursie i zawalczenia o atrakcyjne nagrody.

Aby zamówić zestaw, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://finansoaktywni.pl/zamow-darmowy-zestaw/ (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

Warto zaangażować uczniów i przygotować krótki film, który pokaże jakie obszary finansowane z podatków są najważniejsze w ich okolicy. W konkursie wygrywa aż 10 zespołów z całej Polski, najlepsze otrzymają cenne nagrody: smartwatche i słuchawki bezprzewodowe dla uczniów oraz tablet dla nauczyciela.

Nagrody zostaną wręczone 13 czerwca, podczas gali finałowej w Ministerstwie Finansów, na której uczniowie będą mieli szansę spotkać się z ambasadorem programu – youtuberem Maciejem „Sheo" Ejsmontem.

Czekamy na zgłoszenia  prac konkursowych do 20 maja. Wyniki ogłosimy do 30 maja.

Więcej informacji o programie i konkursie na stronie www.finansoaktywni.pl (link otwiera nowe okno w innym serwisie).

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@finansoaktywni.pl lub pod numerem telefonu: 664 904 605.

 

Źródło: Komunikat Ministerstwa Finansów (link otwiera nowe okno w innym serwisie)