«Powrót

Skuteczne działania tarnowskich funkcjonariuszy

Skuteczne działania tarnowskich funkcjonariuszy

Skuteczne działania tarnowskich funkcjonariuszy

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Tarnowa podtrzymują serię skutecznych kontroli. W ich efekcie zatrzymali nielegalne automaty do gry oraz alkohol i wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy

Zatrzymanie nielegalnych automatów to efekt kontroli prowadzonych na terenie Bochni i Tarnowa. W lokalu połażonym na terenie Bochni mundurowi ujawnili 6 nielegalnych automatów do gry. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że jest to już kolejne ujawnienie nielegalnych automatów w tym samym lokalu. Kolejne 5 nielegalnych automatów zostało zatrzymanych podczas kontroli jednego z lokali położonych na terenie Tarnowa. Dalsze postepowanie prowadzone w tych sprawach określi, kto urządzał nielegalne gry i tym samym poniesie konsekwencje prawne.

Inna grupa funkcjonariuszy służby celno-skarbowej kontrolowała place targowe. W Zakliczynie na jednym ze stoisk ujawniono 19 litrów alkoholu i 800 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Natomiast w efekcie kontroli prowadzonej na jednym z tarnowskich placów targowych w ręce funkcjonariuszy Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego wpadło 8 kilogramów tytoniu do palenie oraz 6 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Właścicieli kontrabandy czeka teraz odpowiedzialność prawna.    

Rejestr zmian