«Powrót

Spotkanie dla mikroprzedsiębiorców - JKP_VAT

Spotkanie dla mikroprzedsiębiorców - JKP_VAT

 
Izba Administracji Skarbowej w Krakowie, serdecznie zaprasza na spotkanie dot. wprowadzenia od 1 stycznia 2018r . obowiązku stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT) przez mikroprzedsiębiorców. 
 
Nowe zasady pomogą firmom w eliminowaniu nieuczciwych kontrahentów, porządkowaniu ewidencji, a także ograniczą liczbę kontroli ze strony służb skarbowych.
 
Podczas spotkania zostanie przedstawiona prezentacja multimedialna mająca na celu poinformowanie kogo dotyczy nowy obowiązek i co się z nim wiąże, pomoc podatnikom w wypełnieniu nowego obowiązku, a także wskazanie na korzyści zarówno dla prowadzących działalność gospodarczą jak i administracji skarbowej. Będzie także czas na zadawanie pytań. Spotkanie poprowadzi Rzecznik Prasowy Izby Administracji Skarbowej w Krakowie. W ramach spotkania przewidziany jest udział specjalistów w zakresie JPK_VAT Izby Administracji Skarbowej w Krakowie i Małopolskiego Urzędu Skarbowego w Krakowie.
 
Spotkanie odbędzie się w środę 11 października 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie przy ul. Wiślnej 7 (sala konferencyjna, I piętro). 
 
 
Rejestr zmian