«Powrót

Małopolskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Małopolskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Małopolskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Tegoroczni laureaci konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Urząd Skarbowy w Nowym Targu, Urząd Skarbowy w Proszowicach i Urząd Skarbowy Kraków-Stare Miasto to tegoroczni laureaci konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

Małopolska Loża Business Centre Club podsumowała wyniki ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców w ramach kolejnej edycji współzawodnictwa o miano przyjaznego fiskusa.

Dnia 19 czerwca br. w Hotelu Kossak w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie członków Loży Małopolskiej Business Centre Club, którego gośćmi byli: Pan Marek Piwowarczyk – Kanclerz Małopolskiej Loży BCC , Pan Tadeusz Gibas – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, Pan Emil Chojnacki – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie ds. Orzecznictwa oraz Naczelnicy wszystkich Urzędów Skarbowych w Małopolsce. W trakcie spotkania odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy.

Business Centre Club wspólnie z Ministerstwem Finansów w 2003 r. zainicjował konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", aby wyróżniać urzędy, które charakteryzują się dobrą organizacją pracy i kompetentną kadrą.

Zdaniem autorów konkursu, urzędy, w których przedsiębiorca może liczyć na fachową pomoc i obsługę w życzliwej atmosferze, powinno się nagradzać, a tym samym przyczyniać do upowszechniania wysokich standardów obsługi.

Zobacz też: relacja ze spotkania na stronie internetowej Małopolskiej Loży BCC (link otwiera nowe okno w innym serwisie)

Powiązane

XV edycja konkursu na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy